صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری بیست و سومین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران

بیست و سومین کنگره بین المللی  میکروب شناسی ایران،  توسط انجمن میکروب شناسی  ایران و با همکاری گروه های آموزشی و پژوهشی  دانشگاههای علوم پزشکی ایران و مراکز تحقیقاتی سراسر ایران برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، کنگره بین المللی  میکروب شناسی ایران،  هشتم تا دهم شهریور  ماه 1401 به صورت حضوری در دانشکده پزشکی علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

 

 

دکتر مژده حاکمی والا دبیر علمی کنگره و عضو هیئت علمی گروه میکروبیولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به هدف اصلی برگزاری کنگره  میکروب شناسی ایران اظهار کرد: این کنگره با هدف فراهم کردن محلی علمی و مناسب برای تبادل اطلاعات و تجارب متخصصین  ایرانی و خارجی میکروب شناسی پزشکی و اطلاع از ظرفیت های موجود در کشور بر گزار خواهد شد.

 

وی تاکید کرد: این رویداد بین المللی با محوریت به اشتراک گذاشتن پژوهش های ارزشمند اساتید ایرانی شاغل در بیمارستانهای دانشگاهی وهمچنین اساتید بین المللی از کشورهای  کانادا، ایتالیا، یونان، آلمان سوئد، بلژیک، استرالیا، امریکا، هند و عمان برگزار می شود.

 

دبیر علمی کنگره بین المللی میکروب شناسی با اشاره به مهمترین محورهای مورد بحث در این کنگره خاطرنشان کرد: بررسی وضعیت، درمان، واکسیناسیون و کنترل بیماری کووید19، کارافرینی و دستاوردهای تشخیصی، بررسی بیماری های نوپدید و بازپدید از جمله بیماری آبله میمونی، فاژتراپی و اهمیت آن در درمان، میکروبیوم و نقش پروبیوتیک ها در بیماریهای عفونی،  وضعیت عفونت های ادراری و تازه های تشخیص و درمان و اهمیت بیماریهای عفونی در بیماران با نقص ایمنی  از جمله محورهای کنگره مذکور است.

 

به گفته وی این کنگره که دارای امتیاز بازآموزی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است، علاوه بر ارایه مقالات به صورت سخنرانی و پوستر، کارگاه های مختلفی نیز در زمینه تکنولوژی میکروبی برگزار خواهد شد.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار، نحوه ثبت نام و شرکت در کنگره به نشانی ismcongress.ir  مراجعه کنید.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار:7701س.ق

 

 

 

 

 

 


١١:٤٥ - يکشنبه ٢٩ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٧٩٨    /    تعداد نمایش : ١٦٥