صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

با نشریه SMSJ دانشکده پزشکی بیشتر آشنا شوید

نشریه   SMSJیک مجله تحقیقات پزشکی و علوم زیستی به زبان انگلیسی است که با مشارکت دانشجویان مستعد در کنار اساتید رشته های مختلف علوم پزشکی منتشر می شود.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از دانشکده پزشکی ، نشریه School of Medicine Students’ Journal دانشکده پزشکی مجله ای در حوزه تحقیقات پزشکی و علوم زیستی است که توسط معاونت پژوهشی دانشکده پزشکی به  زبان انگلیسی منتشر می شود.

 

براساس گزارش مذکور مشارکت دانشجویان با استعداد و علاقمند در کنار اساتید رشته های مختلف علوم پزشکی در شکل گیری و اداره نشریه مذکور قابل توجه است.

 

در حال حاضر شش شماره از نشریه SMSJبه چاپ رسیده و در پایگاه Google Scholarنمایه شده است و  مراحل نمایه شدن آن در پایگاه های دیگر نیز در حال انجام است.

 

بنا به این گزارش نشست مجازی تیم اجرایی مجله مذکور  با حضور دکتر ضیائی معاون پژوهشی دانشکده و مدیر مسئول ژورنال و جمعی از دانشجویان رشته های مختلف علوم پزشکی تشکیل شد و مسئولان اجرایی و اعضای هیئت تحریریه دانشجویی به بیان گزارشی از عملکرد خود در ژورنال پرداختند.

 

دکتر ضیائی استاد گروه فارماکولوژی دانشکده در این نشست ضمن تبیین خط مشی و برنامه توسعه این مجله از کار تیمی دانشجویان در پیشبرد اهداف و برنامه های ژورنال و همچنین عملکرد مسئولان تقدیر کرد.

 

وی همچنین اظهار امیدواری کرد که این دانشجویان مستعد در آینده و مراتب علمی بالاتر نیز همکاری خود را به عنوان اعضای هیئت تحریریه این ژورنال ادامه دهند.

 

در ادامه امیرحسین عقدائی، دانشجوی پزشکی و مدیر اجرایی و سردبیر دانشجویی ژورنال به ارایه گزارشی در خصوص طرح های جدید این نشریه پرداخت و از تلاش های دانشجویان عضو تیم اجرایی نشریه SMSJ تقدیر کرد که ضمن فراگیری مهارت های  حوزه انتشار، تقریبا تمامی امور اجرایی ژورنال را با بالاترین کیفیت پیش می برند.

 

به گفته وی در این جلسات دو اصل تلاش برای افزایش راندمان اجرایی در امور جاری و همچنین بکارگیری خلاقیت و بارش فکری در جهت توسعه و پیشگامی ژورنال پیگیری خواهد شد.

 

برای مطالعه یا ارسال مقاله اینجا کلیک کنید.

 

 انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٣:٤٢ - شنبه ٤ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٣٨٥١    /    تعداد نمایش : ٣٠١