صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کتاب رتبه ‌بندی‌های دانشگاهی و مسئولیت اجتماعی در نظام آموزش عالی سلامت منتشر شد

 

کتاب رتبه‌ بندی‌های دانشگاهی و مسئولیت اجتماعی در نظام آموزش عالی سلامت با رویکرد بررسی جامع نظام‌های رتبه ‌بندی دانشگاهی در سطح بین‌المللی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منتشر شد.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، کتاب مذکور توسط دکتر بهرام عین اللهی، دکتر محمد مهدی صدوقی، دکتر سلیمان احمدی و دکتر علی نمکی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تالیف شده است.

 

کتاب رتبه ‌بندی‌های دانشگاهی و مسئولیت اجتماعی در نظام آموزش عالی سلامت با رویکرد بررسی جامع نظام‌ های رتبه ‌بندی دانشگاهی در سطح بین‌المللی و توجه هر کدام از این نظام ‌ها به مقوله ایفای نقش مسئولیت اجتماعی دانشگاه‌ها توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به چاپ رسید.

 

توجه به کارکرد‌های مهم دانشگاه در قرن 21 و گذار دانشگاه‌ها از دانشگاه نسل دوم به دانشگاه نسل سوم و اهمیت ایفای نقش مسئولیت اجتماعی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به خصوص دانشگاه‌های علوم پزشکی از نکات مهم و کلیدی در رتبه‌ بندی دانشگاه‌ها محسوب می‌شود.


بررسی ۲۶ نظام رتبه ‌‍بندی دانشگاهی در سطح بین‌المللی، تعریف مسئولیت اجتماعی در نظام سلامت و ارایه مدلی برای رتبه‌ بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی با رویکرد توجه به ایفای نقش مسئولیت اجتماعی از اهم مطالب این کتاب است.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


١١:٠٣ - يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٥٠٢٨    /    تعداد نمایش : ١٩١