صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر معاون فرهنگی وزارت بهداشت از دکتر ناصرپروانی به بهانه روز قلم

معاون فرهنگی ‌و دانشجویی وزارت بهداشت به مناسبت روز قلم از دکتر ناصر پروانی، چهره فرهنگی وزارت بهداشت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، همزمان با روز قلم، دکتر سیماسادات لاری، معاون فرهنگی ‌و دانشجویی وزارت بهداشت از ناصر پروانی، مدیر امور پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، شاعر و‌نویسنده که همواره با برگزاری کارگاه های شعر و کلاس های ادبی فضا را برای رشد و پویایی ادبی دانشجویان فراهم می کند، تقدیر کرد.
 
 
متن لوح تقدیر به شرح زیر است:
 
 
"فرهیخته ارزشمند
 
جناب آقای دکتر ناصر پروانی
 
با اهدا سلام و تحیات
 
قلم زدن در راه اعتلای فرهنگ و ادبیات غنی فارسی و انتقال مفاهیم و مضامین احساسی و اخلاقی موهبتی است که خداوند متعال نصیب اساتید خاضع و مجربی همچون شما می نماید. بر خود می بالیم و خوشحال هستیم که در جمع همکاران و دوستان صدیق خانواده بزرگ وزارت بهداشت، دانشجویان، اعضای هیئت علمی و پرسنل، از آموزش ها و راهنمایی های دلسوزانه شما در زمینه فرهنگ و ادبیات فارسی خصوصا شعر بهره مند می شود.
 
بر خود لازم می دانم به پاس زحمات و مساعی بی دریغ شما در برگزاری کارگاه های شعر و ادبیات فارسی از فعالیت های چشمگیر و موثر شما قدردانی نمایم.
 
امیدوارم تا همیشه قلم تان جاری، آزاد و اثربخش بر پیکر دفتر فرهنگ پارسی نقش بزند و دانشجویان و اهل قلم از آموزه های ادبی و ارزشمند شما بهره مند گردند.
 
توفیق روزافزون در مسیر خدمتگزاری را برای شما از درگاه خداوند متعال خواستارم.
 
دکتر سیما لاری
 
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت"
 
 
دکتر ناصر پروانی با تالیف شانزده مجموعه اشعار و داستان و تعداد زیادی مقاله های ادبی همواره مورد توجه دانشجویان و اهل قلم است.
 
 
انتهای پیام/
کد خبرنگار: 7702 ی.ق

 


١٢:٢٨ - سه شنبه ١٥ تير ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٦٠٨٥    /    تعداد نمایش : ٣٥٩