صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کتاب کرونا از نگاه بیماران منتشر شد

کتاب کرونا از نگاه بیماران، ارزیابی دیدگاه بیماران ترخیصی مبتلا به کرونا از بیمارستان های کلانشهر تهران از روند ابتلا تا درمان در پاییز 99 ، منتشر شده است.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، کتاب عنوان شده توسط مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گرداوری و منتشر شده است.

 

این کتاب توسط مژگان جزی زاده کریمی، مهدی شاکری، زهره خسروی خواه، امیرحسن آزاد، منیژه علی پناه و حامد اسدیان گردآوری شده است.

 پاندمی کرونا  فشار مضاعفی بر افکار عمومی و نهادهای حاکمیتی کشور به ویژه در بخش سلامت تحمیل کرد وتصمیم گیری های حساس و خطیر این دوران را دشوارتر ساخت. مرکز پژوهش و افکار سنجی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به سفارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد مبارزه با کرونای کلانشهر تهران در این کتاب به ارزیابی دیدگاه بیماران ترخیصی مبتلا به کرونا از بیمارستان های کلانشهر تهران از روند ابتلا تا درمان در پاییز 99 پرداخت و محورهایی از جمله سبک زندگی، علایم و نشانه های اولیه بروز بیماری، نحوه رسیدگی بیمارستان ها و میزان رضایتمندی از کادر درمان ، شرایط روحی، خانوادگی و نحوه گذران دوران نقاهت و ... را مورد سنجش قرار داده ست.  

کتاب مذکور دارای 90 صفحه و مشتمل بر بخش هایی از جمله مقدمه ، خلاصه نظرسنجی ، اهداف ، روش طرح، طرح نمونه گیری است.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


١٥:١٣ - جمعه ١٧ دی ١٤٠٠    /    عدد : ١١٢٣٥١    /    تعداد نمایش : ٢٠٢