صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نمایه شدن مجله مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی در پایگاه ابسکو

 

مجله« (IPMN) Interventional Pain Medicine & Neuromodulation» مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی دانشگاه در پایگاه EBSCOنمایه شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی، دکتر سعید صفری سردبیر مجله مذکور ضمن بیان این مطلب گفت: مجله انگلیسی زبان IPMN یک مجله بین‌المللی برخط، چند رشته‌ای و با دسترسی آزاد است که به صورت پیوسته (continuous)منتشر می شود.

 

 وی افزود:  مجله IPMN  بعد از کسب مجوز لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالیت خود را از 15 مارس 2021 آغاز کرد و هدف آن بررسی تمام جوانب روش‌های مداخله‌ای مدیریت درد و روش‌های تعدیل عصبی (مدولاسیون عصبی) است.

 

وی این مجله را بستر مناسبی برای انتشار مقالات تحقیقاتی با کیفیت بالا در زمینه علم درد و مدیریت آن برشمرد و گفت: این مجله محتوای بالینی لازم  را به پزشکان، پژوهشگران و دانشجویان علاقمند به روش های مداخله ای مدیریت درد و مدولاسیون عصبی ارایه می دهد.

 

سردبیر مجله مذکور یادآور شد که در  مجله IPMNمقالات اصیل در خصوص بررسی‌های سیستماتیک، متاآنالیزها، مقالات مروری، گزارش‌های موردی، مرورهای کوتاه و مقالات اقتصادی سلامت مرتبط با درمان درد و مدولاسیون عصبی منتشر می شود.

 

وی ضمن اعلام آمادگی مجله مذکور برای پذیرش مقالات پژوهشی با موضوع های مربوطه گفت: این مجله آماده پذیرش مقالات پژوهشی با موضوع های بیهوشی، مغز و اعصاب، جراحی مغز و اعصاب، رادیولوژی مداخله ای، ژنتیک، داخلی، فارماکولوژی تجربی و بالینی، مراقبت های تسکینی، پزشکی ورزشی، جراحی ارتوپدی، روماتولوژی، دندانپزشکی، رادیوانکولوژی، اعتیاد، بهداشت عمومی، اپیدمیولوژی، روانپزشکی و روانشناسی است.

به گفته وی فرایند داوری مقالات مجله، در اسرع وقت انجام شده و مقالات پذیرفته شده بدون هزینه چاپ می شوند. همچنین بر اساس مصوبه شورای پژوهشی دانشکده پزشکی چاپ مقالات پایان نامه دانشجویان دانشگاه در این مجله نیز مورد قبول است .

 

دکتر صفری پایگاه BSCOرا یکی از پیشتازان ارایه دهنده پایگاه های داده جستجوی آنلاین و کتاب الکترونیک برای کالج ها، دانشگاه ها، کتابخانه های عمومی، بیمارستان ها، موسسات درمانی، شرکت ها، موسسات دولتی و مدارسی عنوان کرد.

 

به گفته وی این شرکت مجهز به بیش از ۳۷۵ پایگاه داده جستجو از جمله مدلاین و ۴۲ هزار کتاب الکترونیک و کتاب صوتی، سرویس مدیریت اشتراک مجلات برای ۳۵۵ هزار مجله الکترونیک، سیستم های پشتیبان تصمیم گیری تشخیصی برای پزشکان، منابع آموزشی هدفمند برای کارشناسان آموزش و توسعه و آرشیوهای دیجیتال تاریخی است.

 

سردبیر مجله مذکور یادآور شد: EBSCO  از طریق بستر های نرم افزاری جستجویEBSCOhost وEBSCO Discovery Service امکان جستجو در این پایگاه ها را برای کاربران خود فراهم می کند.

 

برای مشاهده این مجله اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


٠٨:٤٧ - دوشنبه ١٦ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٣٨٣    /    تعداد نمایش : ١٩٤