شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٦ - 
1 2
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5807
 بازدید امروز : 1
 کل بازدید : 18823
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.10
 

 توسعه پايدار کشور نيازمند ارتباطات مستحکم بين دانشگاه بعنوان مرکز توليد علم و فناوری و ارگانـهای دولتـی و خصـوصی عـلی الخصـوص صنـايع به عنوان استفاده کننـدگان علم و فناوری است .

از سوی ديگر تغييرات شتابنده محيط های علمی و فناوری و بازارهای جهانی ، تولـيدکننـدگان و مصرف کنندگان را ناچار می سازد که همواره خود را با اين تغييرات هماهنگ و همراه نمايند .

دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی شهيد بهـشتی که با همـت مسـئولين دانشگاه ، بخصوص معاونت محترم پژوهشی از اوايل سال 1385 فعاليت خود را آغاز نموده است می رود تا با بهره گيري از توان علمی و تخصصی دانشگاهيان گامهای موثرتری را در زمينه ارتباطات علمی و فناوری بردارد .

بمنظور هدايت و راهبری ارتباطات ، سعی شده تا با نظام مند نمودن و هدايت فعاليتها به سوی اهداف تعيين شده افق روشن تری ، برای همگان آشکار شود .

در اين رابطه ، تـلاش شد تا توانمـنديهـای دانشـگاه در قـالب خـدمات مشاوره ای ، آموزشی ، تکنولوژيکی ،آزمايشگاهی و پژوهشی پس از گرد آوری از دانشکده ها و مراکز تحقيقاتی دانشـگاه ، تدوين و به صورت مناسب در اختيار صاحبان صنايع و ارگانهای خارج از دانشگاه قرار گيرد .

همانطور که ذکر گرديد با توجه به تغييرات و پيشرفت ها ، اين ليست نيازمند بازنگری و تکميل توانمنديهای ارائه شده می باشد که اميدواريم در مجموعه های بعدی و همچنين سايت دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه و مجله الکترونيکی دانشگاه و صنعت مورد توجه قرار گيرد .

 
 

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.