صفحه اصلي > اخبار 
 


>دکتر معززی: با افتتاح بیمارستان شهدای گمنام طعم شیرین طرح تحول سلامت در جنوب تهران حس شد

دکتر معززی: با افتتاح بیمارستان شهدای گمنام طعم شیرین طرح تحول سلامت در جنوب تهران حس شد

دکتر معززی معاون فنی معاونت درمان و سرپرست بیمارستان شهدای گمنام در مراسم افتتاحیه این مرکز که باحضور وزیر بهداشت، معاون درمان وزارت بهداشت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، معاونان و جمعی از مسوولان ارشد وزارت بهداشت و دانشگاه برگزار شد، با ابراز خرسندی از تاسیس چنین مرکزی در منطقه جنوب تهران، اظهار داشت: خدارا شاکرم که که امروز شاهد افتتاح این بیمارستان در این منطقه هستیم مرکزی که جای آن در منطقه جنوب شهر تهران خالی بود. 
وی افزود: پس از انقلاب اسلامی این اولین بیمارستان دولتی است که در سایه دولت تدبیر و امید در منطقه جنوب شرقی تهران افتتاح می شود و آماده خدمات رسانی به مردم محروم این منطقه است. 
دکتر معززی دربخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر جذب پزشکان متخصص و مجرب در این مرکز، خاطرنشان کرد: این بیمارستان درحال حاضر با 120 تخت، 15 تخت دیالیز،  15 تخت ICU، 9 تخت CCU، 8 تخت post ccu و همچنین بخش های مجهز زنان و مردان آماده پذیرش بیماران و مراجعان محترم می باشد. 
سرپرست بیمارستان شهدای گمنام لزوم وجود چنین بیمارستانی در این منطقه را بسیار ضروری خواند و گفت: مردم این منطقه برای درمان بیماری خود واستفاده از خدمات دولتی مجبور بودند بعد مسافتی طولانی را تا بیمارستان امام حسین (ع) و بیمارستان مهدیه طی کنند. براین اساس با افتتاح چنین بیمارستانی ما شاهد چشیدن طعم شیرین طرح تحول سلامت برای مردم این منطقه هستیم. 
دکتر معززی در پایان با بیان اینکه ساختمان این مرکز در سال94 به دانشگاه تحویل داده شد و درطول این دوسال با همت و تلاش فراوان همه مجموعه دانشگاه شاهد افتتاح آن هستیم، از آیت اله وحیدی گلپایگانی که موجب شد درسالهای دور کلنگ این مرکز زده شود، تقدیر ویژه ای را به عمل آورد. 
وی همچنین از وزیر بهداشت، دکتر پیوندی، دکتر رحمانی، دکتر فتحی و همکاران دفتر فنی و مهندسی دانشگاه، مهندس محمدی مدیر بیمارستان شهدای گمنام، پیمانکاران بیمارستان و تمامی همکارانی که در ساخت و راه اندازی این مرکز کمک های شایانی را ارایه کرده اند، تقدیر کرد و اظهار امیدواری کرد که با همکاری همه این عزیزان بتوانیم خدمات شایسته و قابل قبولی را برای مردم این منطقه ارایه کنیم و همواره موجبات رضایتمندی آنها را فراهم کنیم.