صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

لزوم توجه مدیران به جمع آوری صحیح و ثبت دقیق اطلاعات حوزه درمان

در بیست ویکمین نشست شورای مدیران معاونت درمان با حضور دکتر میرهاشمی سرپرست معاونت درمان دانشگاه، برنامه عملیاتی مشترک حوزه درمان دانشگاه و وزارت بهداشت مورد پایش قرار گرفت.

این نشست با حضور دکتر میرهاشمی، دکتر معززی معاون فنی، دکتر یثربی معاون اجرایی، دکتر رضایی مشاور معاون درمان و دیگر مدیران حوزه معاونت برگزار شد.

در ابتدا دکتر ملاجعفری مدیریت اقتصاد و آمار معاونت درمان ضمن ارایه گزارشی از عملکرد 9 ماهه معاونت به تشریح  روند اجرای برنامه عملیاتی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت پرداخت. سپس مدیران حاضر در نشست درخصوص چالش های موجود در راستای دستیابی به اهداف برنامه های مرتبط توضیحاتی بیان کردند.

در ادامه دکتر میرهاشمی با ذکر این مطلب که تحقق اهداف برخی از برنامه ها وابسته به دیگر حوزه های دانشگاهی و وزارت بهداشت است، بر لزوم توجه مدیران به جمع آوری صحیح و ثبت دقیق اطلاعات حوزه درمان تاکید کرد.

سرپرست معاونت درمان در سخنان خود خاطرنشان کرد: جمع آوری و ثبت اطلاعات دقیق علاوه بر بیان عملکرد حوزه درمان دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاه های داخلی و خارجی، راهنمای یک سازمان برای تدوین برنامه جامع و کاربردی است که نباید از این موضوع به سادگی گذشت.

در خاتمه نشست مذکور پس از بحث و بررسی درخصوص برنامه هایی که تحقق اهداف آنها با مشکلاتی روبرو شده است، مقرر شد برای رفع مسایل شناسایی شده اقدامات لازم صورت گیرد و گزارش مربوطه در نشست بعدی مطرح شود.

 


١٣:٣٨ - سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٥١٢    /    تعداد نمایش : ٣٧٤