صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

رشد 29 درصدی بازدیدهای نظارتی در10 ماهه سال جاری

نشست صمیمانه دکتر میرهاشمی معاون درمان دانشگاه با کارشناسان حوزه نظارت و بازرسی معاونت درمان، روز چهارشنبه 13 دی ماه برگزار شد.
دکتر میرهاشمی ضمن استماع مسائل و مشکلات کارشناسان و قدردانی از زحمات و تلاش های ایشان، افزایش تعداد بازدیدهای نظارتی را گام مهمی در افزایش رضایتمندی شهروندان و بهبود فرایندهای نظارتی عنوان کرد.
معاون درمان خاطرنشان کرد: یکی از نتایج بازرسی ها این است که افراد به مقررات و مسائل و تبعات قانونی تخلف آشنا می شوند و به راحتی از کنار آن نمی گذرند و این وظیفه کارشناسان معاونت را برای ارتقای اخلاق حرفه ای و مهارت های شغلی سنگین تر می کند. 
دکتر معززی معاون فنی معاونت درمان درادامه گفت: 52 درصد خدمات بهداشتی و درمانی در استان تهران در محدوده جغرافیایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انجام می شود که پایش و نظارت چنین گسترده با تعداد پرسنل کم، مشکلات مربوط به خود را دارد.
دکتر جنتی سرپرست مدیریت نظارت و اعتباربخشی نیز ضمن ارائه گزارش فعالیت اداره، با اشاره به رشد 29 درصدی بازدیدهای نظارتی در ده ماهه امسال نسبت به سال گذشته گفت: هدف ما در سال جدید افزایش سطح کیفی نظارت ها است که تدوین برنامه آموزشی ویژه کارشناسان و تغییر در برخی از فرم های نظارتی، از اقدامات این زمینه است.
 


١٩:٠٠ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٦٦٥٨    /    تعداد نمایش : ٤١٠