دوشنبه ١٧ مرداد ١٤٠١ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نحوه ارائه و ثبت طرح تحقیقاتی 
 
 

برای ارائه و ثبت طرح تحقیقاتی این مراحل باید طی شود:

1- فایل تکمیل شده پروپوزال به مرکز تحقیقات اعصاب کودکان ارائه شود. فایل تکمیل شده را می توانید به ایمیل مرکز تحقیقات اعصاب کودکان به نشانی pnr.center@gmail.com ارسال کنید. این فایل در اینجا و نیز پایین همین صفحه قابل دانلود است.

2- ثبت پروپوزال در سایت پژوهان به نشانی research.sbmu.ac.ir (در قسمت مرکز هدف حتما اسم مرکز تحقیقاتی که طرح را به آن ارائه می کنید قید نمایید. مثلا اگر قرار است طرح در مرکز تحقیقات اعصاب کودکان ارائه و اجرا شود اسم این مرکز را از بین اسامی مراکز انتخاب نمایید.

3- پس از ارائه و ثبت طرح، در شورای پژوهشی مطرح و در صورت تأیید برای داوری ارسال می شود.

4- پس از انجام داوری و تصویب شورای پژوهشی، طرح برای بررسی از نظر رعایت موازین اخلاقی به کمیته اخلاق دانشگاه ارسال می شود.

5- پس از تصویب در کمیته اخلاق دانشگاه، قرارداد با مجریان منعقد و تاریخ شروع و خاتمه آن رسما تعیین و ثبت می گردد. (بر طبق قرارداد مجریان موظفند در موعدهای مقرر گزارش پیشرفت طرح و نهایتا گزارش نهایی را به مرکز ارائه دهند.) در نهایت نیز پس از ارائه گزارش نهایی دو مجلد از متن کامل طرح و دو حلقه سی دی از فایل متن کامل در اختیار مرکز قرار می گیرد.

در متن قرارداد معمولا در موعد ارائه هر گزارش مبلغی به عنوان پیش پرداخت و در آخر پرداخت نهایی برای مخارج و هزینه های طرح در نظر گرفته می شود.

لازم به ذکر است که طرح هایی که بودجه در نظر گرفته شده برای آنها بالای 30 میلیون ریال است از حیطه بررسی شورای پژوهشی مرکز تحقیقات خارج شده و در شورای پژوهشی دانشگاه بررسی و تصویب خواهند شد.

   دانلود فایل : پروپوزال.doc           حجم فایل 592 KB
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.