جمعه ١٢ آذر ١٤٠٠ - 
1 2
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9018
 بازدید امروز : 4
 کل بازدید : 26918
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 2.95
 

یکی از رسالت ها و اهداف اصلی دانشگاه ارائه ی خدمات در جهت ارتقای سلامت و کیفیت زندگی مردم است که از راه های مختلف از جمله، ایجاد ارتباط با صنایع و سازمان های دولتی و غیر دولتی قابل اجرا و دستیابی است. از این رو دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از سال 1385 فعالیت خود را در این زمینه آغاز نموده است تا با بهره گیری از توان علمی و تخصصی دانشگاهیان و همچنین پشتیبانی مسئولین دانشگاه مبتنی بر آیین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه، گام های موثرتری را در راستای تجاری سازی دانش از طریق گسترش و تسهیل ارتباط دانشگاه با حوزه های خارج از دانشگاه در سطح ملی و بین المللی بردارد. به دنبال ایجاد مدیریت امور فناوری دانشگاه و با توجه به ماهیت و مأموریت این مدیریت، که در راستای تجاری سازی دانش می باشد، دفتر ارتباط با صنعت نیز در ساختار جدید زیر مجموعه این مدیریت قرار گرفته است.

به منظور هدايت و راهبری ارتباطات ،سعی شده تا با نظام مند نمودن و هدايت فعاليتها به سوی اهداف تعيين شده افق روشنتری ، برای همگان آشکار شود.

در اين رابطه ، تـلاش می شود تا توانمـنديهـای دانشـگاه در قـالب انواع خدمات مشاوره ای، خدمات آموزشی، خدمات پژوهشی- فناوری و خدمات آزمایشگاهی روتین در اختيار صاحبان صنايع و ارگانهای خارج از دانشگاه قرارگيرد.

 
 

 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.